1. Fabianowy
Po zabiciu lub Jarosza bohaterowie narażą się Fabianowemu. Mimo swego podeszłego wieku nie spocznie póki nie pomści śmierci przyjaciela. Zna się na ziołach i potrafi uwarzyć odpowiedniki wiedźmińskich wzmacniaczy siły czy zręczności. Złapanych graczy będzie opijał z krwi jednak nie zabijał. Sfrustrowani zaczną szukać rozwiązania tej kłopotliwej sytuacji.

2. Holo-Picolo
Do Czarnoziemu jak co roku ma przyjechać znany w Mellandzie Cyrk Holo-Picolo. Jest to dość stara trupa z długoletnimi tradycjami wędrownych artystów przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Cyrkowcy z Holo-Picolo to jedyni kuglarze, którzy odważają się zaglądać do tego odpychającego miasta. Są dosyć dobrze zorganizowani pod wodzą Przewodniczącego. Poruszają się w karawanie kilku wozów.

3. Wóz Przewodniczącego
W tym wozie podróżuje przewodniczący Fiodor i jego żona Sonia. Przewodniczący jest szefem całego cyrku, zajmuje się wyłącznie układami z kupcami, zbójami, władzami miasta. Nieoficjalnie zaś przemytem różnych nielegalnych rzeczy. Ona gotuje dla całej trupy. Sporadycznie też wróży z kart i dłoni. Jest z nimi ich 20 letni syn Vladimir, który jest nierobem i głownie sprawia kłopoty.

4. Wóz Akrobatów
Akrobatów jest czwórka. Fidel - linoskoczek, Fritz i Marlena - żonglerzy i Bertha - kobieta guma. Wiecznie się cieszą i płatają innym psikusy.

5. Wóz Siłacza
Ten wóz pełen jest testosteronu. Tym trzem panom lepiej nie ubliżać gdyż można nieźle oberwać. Elia jest siłaczem - podnosi ciężary i rozrywa podkowy. Gorro - jest przygłupią górą mięsa, która jest zawodnikem wystawianym do każdego rodzaju walki. Aran jest treserem tygrysa (Muffa) i pantery (Rikki), które są już dość stare i dlatego rozgląda się za niedźwiedziem.

6. Wóz Karłow
Miszka, Griszka i Anton - to karły, które będą opowiadać smutne historie i śpiewać takież pieśni. Anton jest kadłubkiem i w dodatku nie ma języka. Na występach zazwyczaj jest wystawiany jako dowód kolejnej straszliwej opowieści. Na wozie będzie też Igor - Klaun, który nie przepada za karłami i często się z nimi kłóci.

7. Wóz Nożowników
Jest w nim dwóch braci bliźniaków - Sasza i Wania, doskonałych nożowników. Obaj mają ciemne kręcone włosy, ogolone twarze. Są chudzi, zwinni z licznymi bliznami na dłoniach. Razem z nimi w dziwacznym trójkącie uczuć tkwi Tamara, która w przeszłości podobno miała siostrę bliźniaczkę, która zginęła tragicznie podczas pokazu.

8. Wóz Grajków
Tych pięciu bardów jest notorycznie pijanych, ujaranych lub pod wpływem innych nieznanych jeszcze nikomu używek. Zespół tworzą Stefan (skrzypce), Peter (perkusja), Vaclav (wiolonczela), Zdenek (trójkąt) i Roman (każdy instrument).

9. Wóz Pana Mirka
Ten wóz nie jest tak kolorowy jak pozostałe. Jedzie na nim tylko Pan Mirek, przedsiębiorca z Broku. Mało znany, jednak jego dziwaczne Okazy wystawiane w cyrku Holo Picolo są pamiętane latami. Najsłyniejsze to Kobieta z Broda (uciekła z człowiekiem ośmiornicą) i Ceraz - człowik gadającą dupą (zmarł tragicznie). W tym sezonie prezentuje prawdziwego demona w klatce, który bucha ogniem i potwornie przeklina. Od zawsze okazom pana Mirka przytrafia się coś nie po jego myśli jednak mimo pasm niepowodzeń pan Mirek radzi sobie dobrze.

10. Demon uwięziony
Brath-Ut-Gahr bo tak brzmi jego PRAWDZIWE imię. Jest autentycznym demonem. Skąd go ma pan Mirek może powiedzieć jedynie Pan Wacław z Czarnoziemu. Demon poprosi jednego z graczy o uwolnienie. Obieca swe usługi przez jakiś czas. Zapytany czemu nie może sam uciec odpowie, że w zamknięciu traci moce magiczne. Widząc rozmowę zaniepokojony Pan Mirek zapyta o czym ona była. Wyrazi swoje zdziwienie i powie, że bohater jest pierwszą osobą, z którą rozmawiał demon.

11. Demon wolny
To prawdziwe nieszczęście. Będzię żądał morza wódki, prostytutek i innych wygód. Stanie się zaborczy i groźny. Demonstracją siły będzie zdezintegrowanie jakiegoś przedmiotu bohaterów. Jego słabym punktem jest jego rozum. Wystarczy dobrze go oszukać a będzie robił to co chcą gracze.

12. Fabianowy vs. Demon
Zadanie graczy polega na spowodowaniu konfrontacji pomiędzy Demonem a Pavlem Fabianowym.

13. Po bitwie
Jeśli wygra demon gracze będą musieli się go jakoś pozbyć, jeśli Fabianowy uciec z miasta na jakiś czas, wyleczyć rany i wrócić by ostatecznie rozwiązać sprawę.

Obsada

Fiodor Andrejewicz Kumbatov Przewodniczącu jest grubym obleśnym facetem o przymilnym uśmiechu plugawego kombinatora. Ma małe dłonie z tłustymi palcami. Mówiąc często oblizuje wydatne wargi a śmiejąc pokazuje liczne braki w uzębieniu. Ma małe świńskie oczka, jednak mimo tych cech jest człowiekiem przyjaznym i łatwo się z nim dogadać. W rozmowie często żartuje.
Sonia Jak jej mąż też jest puszysta. Ubrana zawsze jak Cyganka ma kruczo czarne włosy i mocną tapetę na twarzy.
Vladimir Nalany osiłek o twarzy przypominającej świńską mordę. Z powodu swego trudnego charakteru zawsze ma przy sobnie tęgą pałkę, którą pomoże sobie w przydługiej dyskusji.
Fidel Chudy i przystojny koleżka o nienagannych manierach. Po występie lubi wślizgiwać się do sypialni bogatych dam nie tylko po złote świeczniki i nie tylko do sypialni.
Fritz Żylasty jegomość z bujnym wąsem i krótkimi ciemnymi włosami. Doskonale wysportowany, zawsze uśmiechnięty. Jednak jest chorobliwie zazdrosny o swoją żonę Marlenę.
Marlena Drobna dziewczyna o wielkich oczach. Kasztanowe włosy splata w kok, który sprawia wrażenie naciągania skóry jej twarzy. Wesoła i radosna, lubi wypić i pohulać lecz zawsze jest wierna Fritzowi.
Bertha Ta skośnooka kobieta pochodzi ze wschodu. Jest niezwykle wygimnastykowana a jej stawy sprawiają wrażenie niełamliwych. Poza cyrkiem nosi tradycyjne wschodnie szaty (sutanna do kostek) i długi, mocny warkocz.
Elia Łysy czterdziestoletni facet o wyglądzie angielskiego robola/górnika. Silny.
Gorro 260cm wysokości i 300kg mięsa. Łatwo się denerwuje, lecz Marlena potrafi go uśpić kołysanką.
Aran Pochodzi z południa. Ma urodę Hindusa. Jest przystojny i stanowczy. Doskonale posługuje się biczem.
Miszka Karzeł o twarzy dziecka, przeraźliwie głośno krzyczy
Griszka Zwykły liliput o krótkich nogach i przerażającej starczej twarzy. Griszka ma nienaturalnie dużą głowę
Anton Kadłubek, bez rąk, nóg i języka. Nie jest karłem lecz zwykłym okaleczonym człowiekiem.
Igor
Sasza i Wania Obaj mają kręcone włosy i gładko ogolone twarze. Są chudzi, zwinni z licznymi bliznami na dłoniach. Ubierają się często w różnego rodzaju kamizelki.
Tamara
Bardowie
Pan Mirek Jest krępy z rzadkimi włosami i takimi wąsami.
Demon Ma jakby czerwono czarną skórę, małe różki i ogon zakończony chwastem.
Fabianowy Starszy pan zawsze z dziwnym uśmiechem na końskiej twarzy. Często zbiera krew różnych zwierząt tłumacząc się produkcją kaszanki.